Skip to content Skip to footer

Turėti tikrą draugą yra taip pat svarbu, kaip ir pačiam būti geru draugu. Draugystė – tai atradimų patirtis, kuri padeda augti, pažinti pasaulį, moko dalintis gerumu. Tad 2022 m. lapkričio 11 d., penktadienį, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filiale organizuotas literatūrinis-kūrybinis rytmetis ikimokyklinio amžiaus vaikams ,,Aš ir Tu – žaiskime abu kartu…“, skirtas Pasaulinei gerumo dienai, Tarptautinei tolerancijos dienai ir Tarptautinei draugo dienai  paminėti.

„Gerumas yra tai, be ko negalėtume gyventi“, – mintimis apie gerumą dalinosi Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Šypsenėlės“ ugdytiniai. Mažieji bibliotekos lankytojai suvaidino pasaką, kurios pavadinimą turėjo atspėti Vilkyškių bibliotekos bibliotekininkė Laima Norbutienė. O tai buvo… ukrainiečių pasaka ,,Pirštinė“, pasakojanti apie miško žvėrelių tarpusavio draugystę ir dalinimąsi gerumu.

Renginio metu su vaikais kalbėta apie draugus,  gerumą, draugystę bei padarytus gerus darbus. Grupė ,,Šypsenėlė“ bibliotekai padovanojo savo kurtą pirštinę, papuoštą spalvotais vaikučių delniukų antspaudais.

Už šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą biblioteka dėkoja Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Šypsenėlės,, auklėtojai Astai Gečienei, auklėtojos padėjėjai Danguolei Bladienei ir auklytei Irenai Jonkaitienei.

Laima Norbutienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Vilkyškių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: