Skip to content Skip to footer

2022 m. kovo 9 dieną Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filialas organizavo kūrybines dirbtuvėles 1-4 klasių mokiniams ,,Iš rankelių darbščių Lietuvėlei skiriu“, skirtas Lietuvos vardo dienai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 3 klasės mokiniai su mokytoja metodininke Rita Valiukiene.

Renginio metu buvo kalbėta, kad šiemet sukanka 32 metai nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausiam dokumentui – Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos 1990 m. kovo 11 d. aktui „Dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo“. Visi kartu pasidžiaugėme šia Lietuvos švente ir aptarėme, kokią didelę dovaną esame gavę – laisvę, todėl galime laisvai kalbėti bei rašyti lietuviškai, reikšti savo nuomonę, jausmus ir emocijas. Buvo kalbėta ir apie nūdienos įvykius broliškoje Lietuvai šalyje – Ukrainoje.

Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga mokytoja Rita Valiukienė su bibliotekininke Laima Norbutiene ir keliomis moksleivėmis skaitė eilėraščius apie Lietuvą ir gimtąją kalbą.  Mokiniai spalvino vėliavėles Lietuvos ir Ukrainos nacionalinių vėliavų spalvomis, taip išreikšdami paramą Ukrainai bei savo rankelėmis ir širdelėmis palaikydami Ukrainos vaikus. Nuspalvintas vėliavėles mokiniai susmaigstė prie Pagėgių savivaldybės administracijos Vilkyškių seniūnijos pastato, kuriame yra įsikūrusi ir Vilkyškių biblioteka, esančiame gėlių vazone.

Palaikykime vieni kitus, mylėkime ir didžiuokimės savo Lietuva!!! Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Laima Norbutienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Vilkyškių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: