Skip to content Skip to footer

2023 m. balandžio 6 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filiale vyko projekto „Draugoteka“ inovatyvios mobiliosios programėlės personažų pristatymas. Projekto tikslas – sukurti inovatyvią skaitymo skatinimo priemonę, kuri formuotų moksleivių įprotį skaityti, gilintų žinias ir padėtų skaitymo patirtis pritaikyti socialinių santykių kūrimui su aplinka. Edukacijoje dalyvavo Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 5 ir 8 klasių mokiniai su mokytojomis Rasa Šlajiene ir Airida Čiužauskaite.

Edukacijų metu vaikai susipažino su dviem mobiliosios programėlės „Draugoteka“ personažais – Klaudija ir Elijumi. Atliko įvairias kūrybines bei edukacines užduotis – sprendė viktoriną apie Klaudiją, kūrė istoriją apie ją. Pasitelkiant korteles rašė pasakojimą apie Elijų, kūrė plakatus apie jį.

Pagėgių savivaldybės  Vydūno viešosios bibliotekos informacija

Edukacija organizuota įgyvendinant projektą „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“, kurio partnerė – Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka. Informacinis projekto partneris – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija. 

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: