Skip to content Skip to footer

2022 m. balandžio 27 dieną Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filialas organizavo pažintinę-edukacinę popietę 5-8 klasių mokiniams „Profesija – bibliotekininkas“, skirtą 22-ajai Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei paminėti. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 6 klasės mokiniai ir klasės vadovė Rasa Šlajienė.

Bibliotekininkė Laima Norbutienė papasakojo mokiniams apie bibliotekininko profesiją, kuri yra be galo kūrybinga ir įdomi. Taipogi priminta apie taisykles, kurių reikia laikytis bibliotekoje, bei parodė, kokia tvarka išdėstomos knygos. Šiandien bibliotekininkas ne tik išduoda knygas, bet eina koja kojon su naujomis technologijomis, specialybė glaudžiai susijusi su informacijos apdorojimu bei valdymu. Diskusijų metu mokiniai pasakojo, kaip jie įsivaizduoja šią profesiją ir darbą bibliotekoje.

Baigiantis renginiui, šeštokai ir jų vadovė Rasa ant popieriaus lapelių surašė savo palinkėjimus bibliotekai, kuriuos susegus gavosi graži palinkėjimų knygutė bibliotekai.

Laima Norbutienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Vilkyškių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: