Skip to content Skip to footer

Vilkyškių filiale – šviečiamasis rytmetis

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filiale buvo organizuotas informacinis – edukacinis rytmetis ,,Apuoko pamokėlės‘‘, skirtas 3-6 klasių mokiniams.  Projekto „Prisijungusi Lietuva: kurkime geresnį internetą kartu“ saugesnio interneto savaitės tikslas – skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Prie šios akcijos prisijungė Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 4-os klasės mokiniai.

Po trumpos diskusijos apie saugų elgesį internete, dalyviai pasiskirstę į 3 komandas – kiškio, lapės ir apuoko, sudalyvavo žaidime, kuriame kiškio komanda papasakoja, kaip neatsargiai pasielgė internete, lapės komanda apibūdina, kaip pasinaudojo neatsargiu kiškių poelgiu panaudodami jų duomenis savo naudai, o apuoko komanda pamoko, kaip konkrečioje situacijoje kiškiai saugiai turėjo pasinaudoti internetu.

Žaisdami ir atlikę užduotis vaikai vieningai pritarė, kad ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus reikia būti budriems ir atsargiems, o kad nekiltų pavojų internete, būtina pasitarti su vyresniaisiais.

Teksto ir nuotraukų autorė
Laima Norbutienė
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos
Vilkyškių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: