Skip to content Skip to footer

Virtualus susitikimas su knygų autore bei iliustruotoja Aušra Kiudulaite

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos vaikų erdvėje 2021 m. vasario 10 dieną svečiavosi vaikų knygų autorė bei iliustruotoja Aušra Kiudulaite. Tik šį kartą susitikimas vyko ne įprastai – rašytoja su mažaisiais skaitytojais bendravo virtualiai.

Vaikams ši puiki kūrėja jau gerai pažįstama – jos iliustruotos ir išverstos daugiau nei į dešimtį kalbų knygos „Laimė yra lapė“ bei „Draugystė ant straublio galo“ yra mylimos ir skaitomos vaikų.

Susitikimo metu autorė Aušra Kiudulaitė Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 1a klasės mokiniams (mok. Loreta Chasijeva) pristatė savo pirmąją autorinę knygą „Maksas ir 92 musės“.

Renginio pradžioje viešnia pasakojo vaikams apie savo išleistas ir iliustruotas knygutes bei įvairią knygų iliustravimo techniką. A. Kiudulaitė minėjo, kad jai labai patinka kurti kartu su vaikais, nes jie yra be galo nuoširdūs ir kūrybingi, todėl supažindino juos su šauniu kūrybiniu metodu, kurį pasitelkus, galima iškirpti įvairius objektus jų nenupiešus! Vėliau patys vaikai galėjo parodyti savo meninius gebėjimus – jų užduotis buvo iš spalvotų popieriaus lapų iškirpti ir kūrybiškai pasigaminti muses. Vaikų fantazija beribė – musės buvo su karūnomis, kepurėmis, pirštinėmis, įvairių spalvų bei formų.

Susitikimo pabaigoje vaikai galėjo užduoti įvairių klausimų viešniai ir sužinoti „iš kur atsiranda įkvėpimas rašyti knygą“, „kodėl šuo Maksas mėlynas“, „kiek laiko iliustruotojai užtrunka apipavidalindami knygas“ ir pan.

Atsisveikindami visi „suzyzė“ kaip Makso musės ir palinkėjo rašytojai sėkmės akcijoje „Metų knygos rinkimai 2020“, nes šios autorės knyga „Maksas ir 92 musės“ dalyvauja respublikinėje literatūrinėje akcijoje „Metų knygos rinkimai 2020“ ir pretenduoja tapti vaikų Metų knyga, tad kviečiame dalyvauti akcijoje ir iki vasario 18 d. balsuoti bei išrinkti Metų knygą!

Skaitymo metai

Liudmila Fetingienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: