Skip to content Skip to footer

Vydūno viešojoje bibliotekoje bus apdovanoti Jūratės Caspersen (Šveicarija) įsteigtų nominacijų laureatai

2019 m. gegužės 9 d.  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos organizuojamos tradicinės – šiemet jau 16-osios – Pagėgių literatūrinio pavasario šventės „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“ metu Pasaulio lietuvių bendruomenės Kultūros reikalų komisijos pirmininkė Jūratė Caspersen (Jablonskytė) įteiks apdovanojimus savo asmeninio fondo lėšomis įsteigtų nominacijų „Pagėgių krašto garsintojas“ ir „Jaunoji viltis“ laureatams.

Už Pagėgių krašto istorijos, kultūros, gamtos paveldo įamžinimą savo rašytinėje ir meninėje kūryboje bei jo sklaidą visuomenėje, „Pagėgių krašto garsintojos“ vardas bus sutektas ir piniginė premija įteikta pagėgiškei pedagogei, dailininkei, poetei Linai Ambarcumian. Nominacijos „Jaunoji viltis“ apdovanojimas keliaus pas kraštietį, regioninių ir respublikinių meninio skaitymo konkursų laureatą Nikodemą Vytuvį.

Renginio metu savo naujausius kūrinius pristatys ne tik Pagėgių krašto literatai, bet ir plunksnos virtuozai iš Tauragės, Skaudvilės, Šilutės bei Šilalės, vyks naujų narių priėmimas į Pagėgių krašto literatų sambūrio gretas, muzikinę programą dovanos bardas, dainuojamosios poezijos atlikėjas Kazimieras Jakutis (Aukštaitija). Bus skelbiami anoniminio eilėraščio konkurso INCOGNITO kūriniai ir renkamas nugalėtojas (-a). Šių metų konkurso tema – „Pasaulio lietuvis“, kadangi šalyje minimi Pasaulio lietuvių metai.

Laukiame Jūsų Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje (Jaunimo g. 3, Pagėgiai). Išsamesnė informacija tel.: 8 441 68 042, 57 328.

Sonata Nognienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: