Skip to content Skip to footer

Naujų žinių siekis – vienijantis veiksnys. O kad nenutrūkstamas žinių siekimas vienija šalis, tautas ir skirtingas kartas įsitikinta 2024 m. gegužės 13–31 dienomis visoje Europoje organizuotos kasmetinės skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcijos – iniciatyvos „Skaitmeninės savaitės 2024“ metu, kurios koordinatorė Lietuvoje – asociacija „Langas į ateitį“. Akcijos metu visi norintieji praleisti laiką smagioje draugijoje bei pagilinti žinias informacinių technologijų panaudos srityje dalyvavo tiesioginių transliacijų internetu „Skaitmeninis imunitetas: kaip sustiprinti PIN kodų apsaugą ir atsparumą sukčiams“ ir „Nebūk be ryšio“ peržiūrose, vykusiose Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje. Šių virtualių renginių metu taipogi buvo galima tiesiogiai užduoti klausimus lektoriams.

 Transliacijų metu savo sričių ekspertai dalinosi žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų panaudos skirtingose sferose privalumus, kvietė gyventojus domėtis elektroninių paslaugų naujovėmis, mokytis kritiškai vertinti informaciją bei tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius. Nuo pat pirmųjų šios iniciatyvos įgyvendinimo metų, prie jos prisijungė ir kasmet aktyviai šios akcijos veiklose dalyvauja Vydūno viešoji biblioteka bei filialai.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja šioje akcijoje dalyvavusiems bibliotekos lankytojams bei kviečia niekada nepraeiti pro šalį, užeiti į biblioteką, kurioje visais klausimais patars ir padės bibliotekininkai.

Asta Andrulienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresn. bibliotekininkė bibliografiniam-informaciniam darbui

Nuotraukų autorės: Asta Andrulienė ir Dalia Mankienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: