Skip to content Skip to footer

Gražią 2022 m. gegužės 18 dienos popietę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Žukų filialo skaitytojai dalyvavo bibliotekos organizuotoje išvykstamojoje pažintinėje edukacijoje „Grožiadienio žavesys ir paslaptys“, skirtoje Tarptautinei žavėjimosi augalais dienai ir Tarptautinei biologinės įvairovės dienai paminėti.

 Nemažą būrelį ekskursantų maloniai sutiko priimti žukietė, gėlių šiltnamių savininkė, verslininkė Indrė Martinaitytė-Baltrušaitienė, pakvietusi į visomis įmanomomis spalvomis žydinčių gėlių šiltnamius. Nuo tokios augalų įvairovės svaigo galva ir džiaugėsi siela. Renginio dalyviai išgirdo daug naujo apie dar nematytas ir nežinomas gėles, pamatė naujas žinomų gėlių atmainas, stebino ir džiugino nepaprastas jų grožis. Lauko sode stiebėsi šermukšniai, akacijos ir tujos, maumedžiai bei daugybė kitokių augalų. Išvykstamoji pažintinė edukacija buvo ne tik turininga, bet ir naudinga: ši augalininkystės žinovė pasidalino paslaptimis, kaip prižiūrėti ir auginti įvairių rūšių augalus. Atsidėkojant už gerai praleistą laiką, p. Indrei įteikta simbolinė dovanėlė atminčiai.

Dar ilgai ekskursijos dalyviai prie kavos ir arbatos puodelio dalinosi patirtais įspūdžiais. Žukų biblioteka ir jos skaitytojai nuoširdžiai dėkoja žukietei Indrei Martinaitytei-Baltrušaitienei už šiltą priėmimą ir įgytas naujas biologijos žinias.

Virginija Kanovienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos  Žukų filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: