Skip to content Skip to footer

Šventinis rugsėjo šurmulys Piktupėnų bibliotekoje

Rugsėjis – tai paskutiniai šilumos lašai, rūko ir obuolių kvapas, pamažu žemėn sklendžiantys lapai, nešantys liūdnus laiškus praėjusiai vasarai…

Rugsėjis – tai pirmokai, išdidžiai ir viltingai nešantys gėlę pirmajai mokytojai ir dešimtokai, kurių puokštėse slepiasi dėkingumas ir liūdesys…

 

Šiais žodžiais Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Piktupėnų filialo bibliotekininkė Nijolė Jogienė kreipėsi į šventinės, muzikinės, literatūrinės popietės – viktorinos „Mokslas – lyg neužbaigta knyga“ dalyvius – įvairaus amžiaus jaunuosius bibliotekos lankytojus.  Šis literatūrinis – edukacinis renginys skirtas rugsėjo pirmajai – Mokslo ir žinių dienai paminėti. Nors oras nedžiugino, bet skaitytojų, ištikimųjų knygos draugų, bibliotekon sugužėjo nemažai. Pasidalinta vasaros įspūdžiais, atostogų, kelionių akimirkomis, o svarbiausia diskusija tapo klausimas, ar vasaros įkarštyje neužmiršta biblioteka? Skambant linksmai muzikai ir prasidėjo viktorina. Jauniesiems popietės svečiams pasidalinus po du ar po vieną į atskiras komandas, prasidėjo „literatūros“ pamoka:

Mes visi, visi, visi

Esam žodžiai paprasti,

Bet (tai jau kita šneka)

Dingo visos mūsų A.

Taigi – prašome padėti

Mūsų A visur įdėti.

VSR STLS LNGS PRTS RTS VRPS ir t.t.

Toliau sekė „matematikos“ pamoka, kurios metu mažieji gudruoliai turėjo pasukti galveles ir išspręsti itin painią užduotį: iš 8 juostelių sudėti tris kvadratus. O tada jau prasidėjo tikros linksmybės: nebeliko komandų, dalyviai susitelkė ir visi drauge stengėsi išnarplioti šią sudėtingą mįslę.  Rungties lyderiais, uoliai talkininkaujant jų draugams, tapo Piktupėnų pagrindinės mokyklos šeštos klasės moksleiviai Mantas Motėjaitis ir Kasparas Žąsytis.

Kol vieni popietės svečiai sprendė užduotis, kiti minė mįsles, piešė, skaitė. Pasibaigus linksmajai literatūrinei viktorinai, vaikučiams bibliotekininkė padovanojo po sąsiuvinį (idant mokslo metų pradžioje mokinukų širdelėse nestigtų kūrybinių minčių)  ir saldumynų, linkėdama, jog popietės dalyvių mokymosi kelias būtų gardus bei saldus kaip ir jiems įteikti skanėstai. Visi dalyviai pripažino, kad labai greitai atėjo laikas atsisveikinti. Tai kurgi beregint bėga laikas? Ogi bibliotekoje.

Šventinis rugsėjis Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale tęsiasi ir toliau: kasdien bibliotekoje vyksta įvairių užduočių sprendimai, mįslių minimai, žaidimai, kompiuterinio pradžiamokslio ugdymui skirti mokymai, garsinio skaitymo bei piešimo valandėlės. Šiuose užsiėmimuose laukiami visi vaikučiai ir jų tėveliai. Piktupėnų biblioteka Jums linki sėkmės moksluose, ištikimieji bibliotekos bičiuliai!

{gallery}20110913NRengSventSurmPiktupen{/gallery}

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: