Skip to content Skip to footer

Pagėgių bibliotekoje – kūrybos konkursas ,,Dovana gimtajam kraštui“

Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kartu su Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešąja biblioteka ir Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešąja biblioteka vykdo projektą  „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“ ir jo „Kūrybiškumo kodo“ veiklas. Sudalyvauti šiose veiklose buvo pakviesti Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai su mokytojomis: Žana Bandzine, Dalia Kuisiene, Birute Kairiene, Laima Kuizinaite, Vida Martišauskiene bei Lina Rimkuviene. Mokinukai noriai lavino savo kūrybinius gebėjimus tradicinei Pagėgių krašto šventei „Pagėgiai laiko labirintuose“ skirtų kūrybinių – edukacinių dailės, lipdymo bei aplikacijos užsiėmimų metu.

Kūrybinių – edukacinių užsiėmimų ciklo metu mažieji pagėgiškiai ugdė savo meninius gebėjimus. Jie piešė pieštukais, guašu, akvarele, spalvino flomasteriais. Mokiniai stropiai kūrė aplikacijas plėšydami ar karpydami spalvotą popierių, kurį klijavo ant savo piešinuko, tokiu būdu mažomis rankelėmis „užaugindami“ puikius darbelius. Iš plastilino ir modelino vaikai lipdė įvairius gyvūnėlius, augalus bei kitas gamtos gėrybes. To rezultatas – spalvingi, originalūs ir išraiškingi lipdiniai. Pritaikę origamio techniką, jaunieji dalyviai iš popieriaus išlankstė puikių ir žaismingų darbelių, kuriuos pagražino įvairiais ornamentais bei piešinukais. Visi mažųjų auksarankių pagaminti rankdarbiai taipogi dalyvauja Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos organizuojamame Pagėgių krašto vaikų kūrybos konkurse ,,Dovana gimtajam kraštui“.

Vaikų kūrybinis procesas šiose edukacinėse dirbtuvėlėse yra puikus būdas tobulinti jaunosios kartos meninius gebėjimus, skatinti kūrybiškumą, lavinti atmintį, vaizduotę bei rankų miklumą.

Liudmila Fetingienė

Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos

Vaikų literatūros skyriaus vedėja

{gallery}20160922NReng_Dovana_gimtajam_krastui{/gallery}

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: