Skip to content Skip to footer

Amerikiečių autorė Nora Roberts savo skaitytojus žavi tiek meilės romanais, tiek fantastinio žanro istorijomis. „Pirmieji metai“ – kaip tik tokia. Knyga pradeda trilogiją apie netikėtos ligos nusiaubtą pasaulį, kuriame sunykus mokslui ir technologijoms, suveši burtai ir magija.

Pasaulis ruošiasi sutikti naujus metus. Deja, geresnis rytojus neatėjo. Netikėtai ėmė plisti virusas, per naktį tapęs epidemija ir sunaikinęs daugiau nei pusę Žemės gyventojų. Technologinių aukštumų pasiekusi civilizacija ėmė byrėti kaip kortų namelis, o gyvi išlikę gyventojai atrado maginių savybių. Vieni jas naudoja geriems tikslams, o kiti išlaisvina savo didžiausias ydas. Nelieka kuo pasitikėti. Knyga „Pirmieji metai“ puikiai atskleidžia žmogaus prigimtį.

Pirmoji ciklo „Išrinktosios saga“ knyga „Pirmieji metai“ patiks visiems apokaliptinės mokslinės fantastikos gerbėjams. Tai epas apie viltį, chaosą, išgyvenimą ir kelionę, kurioje susitiks ir susivienys skirtingi personažai, priversti išgyventi magijos kupiname pasaulyje, kuriame viskas nuo elektros iki valdžios institucijų žlugo.

Jotema, 2021

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: