Skip to content Skip to footer

2023 m. balandžio 17 – gegužės 7 dienomis visoje Europoje buvo organizuojama informacinė iniciatyva „Skaitmeninės savaitės“. Ši akcija, koordinuojama asociacijos „Langas į ateitį“, šiemet jau 14-ąjį kartą buvo rengiama ir Lietuvoje. Nuo pat pirmųjų šios iniciatyvos įgyvendinimo metų, prie jos prisijungė ir kasmet aktyviai šios akcijos veiklose dalyvauja Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Kentrių, Lumpėnų, Natkiškių, Piktupėnų, Stoniškių, Šilgalių, Vilkyškių ir Žukų filialai.

Šiemet trijų teminių akcijos savaičių metu visi Pagėgių krašto gyventojai Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose buvo kviečiami žiūrėti e. paslaugas ir interneto teikiamas galimybes pristatančias interneto transliacijas, dalyvauti įvairiuose edukaciniuose renginiuose.

Už aktyvų dalyvavimą „Skaitmeninių savaičių 2023“ veiklose Pagėgių krašto bibliotekos, kaip vienos aktyviausių šalies bibliotekų, pateko į TOP dešimtuką ir gavo įvertinimą – padėką. Bibliotekos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visoms Pagėgių savivaldybės švietimo, ugdymo įstaigoms, bibliotekos lankytojams ir skaitytojams už bendradarbiavimą, dalyvaujant Pagėgių krašto bibliotekų organizuotose šiai akcijai skirtose veiklose.

Asta Andrulienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresn. bibliotekininkė bibliografiniam-informaciniam darbui

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: