Skip to content Skip to footer

Minint Tarptautinę edukacijos dieną, 2024 m. sausio 24 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filiale organizuota kūrybinė edukacija priešmokyklinio amžiaus vaikams ,,Skaitykime, kurkime ir.. svajokime!“. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytiniai ir jų vadovė Ieva Čerkauskienė.

Kadangi žiema yra puikus metas pažinti paukščius, kurie ir šaltuoju metų laiku nepalieka Lietuvos, su mažaisiais renginio dalyviais kalbėta apie šiuos sparnuotuosius draugus. Vaikai vardijo, kokius paukščius pažįsta ir kokius dažniausiai tenka matyti žiemos metu bei diskutavo: o ką gi mažieji čiulbuonėliai lesa, kai žemę užkloja sniegas? Renginio dalyvių klausta, ar jie žino, kad sparneliai ir plunksnelės neleidžia sparnuočiams sušalti? Mažieji gudraminčiai spalvino įvairius paukščius ir ,,tupdė“ juos į bibliotekoje „suvešėjusį“ plačialapį kūrybiškumo medelį.

Viso renginio metu netrūko puikios nuotaikos, vaikiško sąmojo bei gerų emocijų.

Bibliotekininkė Laima Norbutienė už gražią ir nuoširdžią draugystę su gamta ir biblioteka dėkoja visiems renginio dalyviams bei jų vadovei Ievai Čerkauskienei.

Laima Norbutienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Vilkyškių filialo bibliotekininkėNuotraukų autorės – Laima Norbutienė ir Ieva Čerkauskienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: