Skip to content Skip to footer

2023 m. balandžio 28-oji Pagėgių krašto bibliotekininkams prasidėjo itin džiugiai – Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus ir Lumpėnų seniūnijos seniūnės, einančios administracijos direktoriaus pareigas, Danguolės Mikelienės sveikinimu 23-iosios Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės proga. Bibliotekos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja savivaldybės vadovams už gražius, naujiems profesiniams sumanymams įkvepiančius žodžius, prasmingus ir šiltus linkėjimus bei įteiktą gurmanišką krepšelį. Tačiau tuo malonūs netikėtumai nesibaigė.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos specialistai 23-iąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę minėjo prasmingai ir.. pasisemdami daug naudingų bei įdomių žinių! O tai padaryti pavyko dalyvaujant išvažiuojamoje degustacinėje-edukacinėje programoje, vykusioje Jurbarko krašte įsikūrusioje šeimos sūrinėje „Sūrio džiazas“. Šios sūrinės pieno gardumynai ne kartą pristatyti įvairiose kulinarinėse-pažintinėse televizijos laidose.

Šios gardžios edukacijos metu bibliotekininkai turėjo galimybę paskanauti ne tik daugiau negu keliasdešimt rūšių įvairiausių sūrių – šviežių, rūkytų, desertinių, keptų, skirtingų laikotarpių fermentacijos bei brandinimo, pieno šampano, kitų produktų, bet ir išgirsti unikalią, įdomiais faktais praturtintą pasaulio sūrininkystės istoriją, pakeliauti ne tik Lietuvos, bet ir Italijos, Prancūzijos ilgamečių bei išpuoselėtų sūrių gamybos tradicijų takais. Po edukacijos nusidriekė visa eilutė norinčiųjų įsigyti degustacijos metu paragautų skanėstų ir šeimos narius ar draugus palepinti šiais ypatingo skonio gaminiais.

 Kelionės metu lydėjusios pakilios emocijos tapo dar džiugesnės sulaukus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos direktorės Mildos Jašinskaitės-Jasevičienės malonios staigmenos – „Metų nominacijų“ skelbimo ir laureatų apdovanojimų. Kiekvienas buvo pagerbtas, kiekvienas pelnė originalią šmaikščią nominaciją, originalų „diplomą“ bei saldų prizą.

Sonata Nognienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Nuotraukos iš bibliotekos archyvo

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: