Skip to content Skip to footer

2023 m. rugsėjo 27 dieną Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filiale buvo organizuotos robotų konstravimo dirbtuvėlės moksleiviams ,,Robotika: atradimų, pažinimo ir tobulėjimo galimybės!“, skirtos skaitmeninio raštingumo ugdymui. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 8 klasės moksleiviai ir jų auklėtoja Rasa Šlajienė. Dirbtuvėles vedė Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bibliotekinių procesų automatizavimo specialistas Mantas Iljinovas,

Renginio metu moksleiviai pasiskirstė į keturias komandas ir gavo užduotį – sukonstruoti lego EVO-3 statinį ,,Gorila“. Kol dirbtuvėlių dalyviai susikaupę pasinėrė į konstravimą, šios edukacijos vedėjas Mantas negailėjo praktiškų patarimų bei atsakinėjo į užduodamus klausimus. Pirmoji statinį  sukonstravo moksleivių Mato, Neido ir Domo komanda. Nedaug atsiliko ir kitos komandos.

Vilkyškių bibliotekos bibliotekininkė Laima Norbutienė nuoširdžiai dėkoja mokytojai Rasai Šlajienei už glaudų bendradarbiavimą, o aštuntokams – už aktyvų ir entuziastingą dalyvavimą bibliotekos organizuojamose veiklose.

Laima Norbutienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekosVilkyškių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: