Skip to content Skip to footer

2023 m. balandžio 24 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje „apsilankė“ Ponas Kampas – rašytojo Beno Bėranto ir dailininkės Tanios Rex paveikslėlių knygos herojus. Knygos veikėją Poną Kampą sukūrė jaunas paveikslėlių knygų kūrėjas, vertėjas, vienintelis Lietuvoje nepriklausomas vaikų literatūros agentas Benas Bėrantas. Kaip sako pats rašytojas – kuriant ir bendradarbiaujant su tokiomis dailininkėmis kaip Vilija Kvieskaite bei Tania Rex, visos paveikslėlių knygos tampa populiarios ir yra verčiamos į užsienio kalbas.  Ne išimtis ir tądien Viešojoje bibliotekoje pristatyta knyga „Ponas Kampas“ (2019 m.) – šis kūrinys yra išverstas ir į kitas užsienio kalbas.

„Šioje knygoje aprašomi nutikimai, kurie vyksta šeimose kasdien“, – atskleidė rašytojas, susitapatinęs su personažu ir teatralizuotai pristatęs knygą „Ponas Kampas“ renginio dalyviams. Džiugu, jog šiame teatralizuotame susitikime dalyvavo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 1b mokiniai su mokytoja Janeta Vidraite-Maroziene. Pristatydamas knygą, jos personažas Ponas Kampas pasakojo apie išgalvotą didžiulį kaktusą, apie milžinišką kambaryje išvien zyziančią kamanę, apie savo kasdieninį gyvenimą niekam nepriklausomame bute…

Kiek vėliau personažas, pavirtęs jau į rašytoją, pozavo vaikams ir jie piešė jo portretus, kuriuos jam ir padovanojo. Viso renginio metu vaikai klausinėjo rašytojo įvairiausių klausimų: kodėl jis rašo knygas, kiek knygų jau parašė, ar smagu būti rašytoju ir pan. Atsidėkojant bibliotekininkė darbui su vaikais Liudmila Fetingienė įteikė svečiui dovanėlę, o vaikai dar galėjo pasilikti ir gauti knygų su autoriaus autografu.

Liudmila Fetingienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresnioji bibliotekininkė darbui su vaikais

Nuotraukų autorė – Asta Andrulienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: