Skip to content Skip to footer

Pasakos – tai kitoks bendravimas su vaikais, kad ir ką bedarytum, tai turės atgarsį… Jų mokymasis per pasaką gali būti visai kitoks ir iš tiesų efektyvus bei prasmingas. Pasakos tenkina vaikų smalsumą, padeda suprasti daugiau dalykų, kurie supa juos aplinkiniame pasaulyje. Džiugu, jog prie šio vaikų tobulėjimo ir meilės knygai ugdymo prisideda ir Pagėgių krašto pedagogai.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje toliau tęsiasi smagios „kelionės“ po pasakų pasaulį. Mažuosius smalsuolius iš Pagėgių savivaldybės Stoniškių pagrindinės mokyklos su mokytojomis Gitana Baužaite ir Vida Gečiene lapkričio mėnesį pasitiko vaikų erdvės bibliotekininkė Liudmila Fetingienė, kuri, susipažinusi su atvykusiais lankytojais, edukaciniame pasakų kambaryje „Suopio paunksmė“ pristatė Danų rašytojo Hanso Christiano Anderseno pasaką „Coliukė“.

Šio susitikimo metu jaunieji bibliotekos svečiai, atidžiai išklausę pasakos, atsakinėjo į bibliotekininkės paruoštos viktorinos „Kas pasislėpė paslapčių dėžutėje?“ klausimus. Moksleiviai energingai ir aktyviai kėlė rankutes ir dalyvavo pažintinėje veikloje, kurios metu kiekvienam teisingai atsakiusiajam, įteikta dovanėlė. Keliaujant po biblioteką buvo aplankyta ir vaikų erdvė, kurioje jaunieji stoniškiečiai susipažino su vaikams skirtomis knygomis, žurnalais bei žaislotekoje esančiais žaislais.

Bibliotekos kolektyvą maloniai pradžiugino mokytojų paruoštos dovanos – Vidos Gečienės rankų darbo advento vainikas bei Gitanos Baužaitės saldėsiai. Išlydint mažuosius skaitytojus palinkėta gražaus bei ramaus prieškalėdinio susikaupimo meto – advento bei jaukių bei prasmingų švenčių.

Liudmila Fetingienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Nuotraukų autorė

Asta Andrulienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: