Skip to content Skip to footer

Beįsibėgėjant vasarai ir išsisklaidžius mintims apie mokslus, kasdienybę pamažu užpildo saulėtos dienos, pramogos ir draugystės džiaugsmas. Tokie vasara besidžiaugiantys mažieji svečiai šiandieną, birželio 16 dieną, svečiavosi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje. Į penkias grupes pasidalinę Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos organizuotos vaikų vasaros stovyklos „Žmogus. Gamta. Pramoga“ stovyklautojai nuo pat ryto bibliotekoje atlikinėjo įvairiausias užduotis ir stengėsi įminti taip intrigavusią bibliotekos paslaptį. Protinių bei fizinių pastangų reikalaujančių užduočių metu Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai rinko skaičius, kurie sudarė paslaptingąjį kodą. Atlikę visas užduotis ir minėtą kodą panaudoję gudruoliai įminė paslaptį. Bibliotekos bendruomenė stovyklautojams įteikė simbolines dovanėles ir pati sulaukė malonių mokinių staigmenų. Smagi nuotaika įamžinta bendroje nuotraukoje.

Bibliotekos bendruomenė buvo nustebinta bei sužavėta Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokinių įžvalgumu, vikrumu bei drausmingumu, mokytojos Svetlanos Musvydienės organizaciniais sugebėjimais ir užsidegimu bei stovyklos vadovių draugiškumu, rūpestingumu ir gera nuotaika.

Jei ir Jūs norite išbandyti save ir įminti didžiąją bibliotekos paslaptį – kviečiame registruotis ir apsilankyti Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos organizuojamoje išradingoje pažintinėje ekskursijoje!  

Milda Jašinskaitė-Jasevičienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos direktorė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: