Skip to content Skip to footer

Saulėtą rugsėjo 14 d. dieną gausus jaunųjų lankytojų būrys bei Vaikų dienos centro dalyviai, lydimi vadovės Laimos Bagdonienės, sugužėjo į Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Stoniškių filialą, kur vyko literatūrinė popietė „Kai spalvos ir žinios nušviečia vaikystės dienas…“, skirta mokslo ir žinių dienai bei Tarptautinei raštingumo dienai paminėti.

Renginyje bibliotekininkė pristatė biblioteką puošiančią muzikos pedagogės, dailininkės, dainuojamosios poezijos kūrėjos ir atlikėjos Žydrės Adomaitienės tapybos darbų parodą „Prisilietimai“. Vaikai sužinojo, kad atlikėja įrašinėja savo kūrybos trečiąjį diską, o dainos bus skirtos jauniesiems klausytojams. Trumpai papasakota apie poetą Petrą Panavą, kuris kūrė eilėraštukus vaikams bei kurio 90-ties metų jubiliejus minimas rugsėjo mėnesį.

Popietės pabaigoje vaikai susėdo padiskutuoti apie naujausias knygas, savo vasaros įspūdžius. Dėkojame Vaikų dienos centro vadovei Laimai Bagdonienei už vaikų skatinimą skaityti, domėtis menu ir poezija.

Zofija Genutienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Stoniškių filialo bibliotekininkė

Nuotraukų autorė: Laima Bagdonienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: