Skip to content Skip to footer

2023 m. birželio 20 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi svečiai – kolegos iš Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos. Atvykusi edukatorė Valdemara vaikams pristatė edukaciją „Knygos ženklai“ ir kalbėjo apie tai, jog ženklai sutinkami kasdien – kiekvienas iš mūsų  kasdien mato daugybę įvairių ženklų, puošiančių žmonių drabužius ar kuprines. Viešnia pristatė Klaipėdai būdingus ženklus, kuriuos galime rasti knygose bei pasakojo ką reiškia knygos anspaudai.

Kiek vėliau, išbandę aktyvų žaidimą su ženklų kortelėmis, vaikai patys galėjo pasigaminti prisegamų ženkliukų. Piešinukus, kurių tema buvo pomėgis, mėgstamiausias maistas ir metų laikas, edukatorė Valdemara „pavertė“ specialiai jiems skirtais ženkliukais. Vaikai ne tik įgijo patirties susitikimo metu, bet ir išėjo ne tuščiomis – jų rūbą puošė susikurtas ženkliukas.

Dėkojame Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos edukatorei Valdemarai už puikiai praleistą laiką ir naujas žinias.

Liudmila Fetingienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresnioji bibliotekininkė darbui su vaikais

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: