Skip to content Skip to footer

Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis, kai yra susilaikoma nuo triukšmingų linksmybių ir su džiaugsmu laukiama artėjančių šv. Kalėdų.

Advento pradžiai paminėti 2022 m. lapkričio 25 d. Šilgalių bibliotekoje buvo organizuota edukacinė-kūrybinė popietė „Kūryba mus suartina“, kuri buvo vienas literatūrinių-kūrybinių tautinių tradicijų sklaidos renginių ciklo „Žiema mus kviečia į svečius…“ renginių. Popietės metu nupintas gražus, puošnus stalo vainikas ir sukurti du pakabinami advento vainikėliai, kuriuos renginio dalyviai dovanojo Šilgalių bibliotekai bei Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos Šilgalių skyriui.

 Kraštietė, tautodailininkė Vida Gečienė negailėjo puikių patarimų ir pamokė, kaip iš šiaudo sukurti originalią snaigę ir kitus žaislus kalėdinei eglutei papuošti. Dalyvavusieji renginyje liko nustebinti sužinoję ir išvydę, kiek daug kruopštumo bei kantrybės reikalauja pagaminti iš pirmo žvilgsnio paprastutę šiaudinę snaigę.

Nuoširdžiai ir smagiai  bendraujant prisiminti advento laikotarpio papročiai bei tradicijos. 

Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė ir susirinkusieji dėkojo p. Vidai Gečienei už jos geranoriškumą, dalinimąsi savo žiniomis bei prasmingai praleistą laiką. Visi džiaugsmingai nutarė susiburti naujiems, įdomiems susitikimams bei kūrybiniams, etnografiniams užsiėmimams.

Tatjana Biliūnienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Šilgalių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: