Skip to content Skip to footer

Tradiciškai paskutinėmis balandžio mėnesio dienomis visoje Lietuvoje minima  Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šiemet šia proga Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Stoniškių filiale 2023 m. balandžio 27 d. buvo organizuojamas renginys vaikams„Aš ir biblioteka“.O staigmenų netrūko ne tik renginio dalyviams, bet ir organizatoriams! Šįkart toks netikėtumas buvo tulpių žiedai mergaičių rankose… skirti bibliotekininkei. Kas paneigs, kad miela būti įvertintam?! Stoniškiuose įsikūrusio vaikų dienos centro vaikučiai drauge su vadove Laimute Bagdoniene būreliais vis užsuka į biblioteką, čia kalbamasi apie knygas, ieškoma įvairioms progoms eilėraščių.

Popietės metu bibliotekininkė Zofija Genutienė trumpai papasakojo vaikams apie Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, kurios tema šiemet – „Kartu įveikiant krizes“, apžiūrėjo bibliotekininkės parengtas literatūrines parodas, skaitė įvairių poetų eiles. Jaunieji lankytojai sėmėsi žinių parodų eksponavimo srityje, padėdami bibliotekos erdvėse išeksponuoti kraštotyrinę šilgališkės Irenos Dapkuvienės fotografijos darbų parodą „Oi, žirgeli mano, ko be kamanų?“, kurioje dominuoja žirgai. Vos pažvelgę kai kurie jaunieji parodos žiūrovai pasakė: „Čia Šilgaliai!“ Ir neapsiriko. Fotografijose tikrai įamžinti Šilgaliai, o juose – ilgakarčiai žirgai.

O renginio prisiminimui liko žydinčios tulpės ir jaukus piešinys – namas, skleidžiantis meilę ir šilumą…Ačiū visiems dalyvavusiems renginyje. Iki naujų gražių susitikimų!

 Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Stoniškių bibliotekininkė

 Zofija Genutienė

Nuotraukų autorės: Aldona Ališkevičienė, Laima Bagdonienė ir Zofija Genutienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: