Skip to content Skip to footer

Prisijungiant prie visoje šalyje minimos akcijos „Saugesnio interneto savaitė 2024“ veiklų, š. m. vasario 7 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filiale organizuota skaitmenino raštingumo lavinimo pamokėlė 5-8 klasės mokiniams ,,Garbingas elgesys internete.Kas tai?“. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 5 klasės mokiniai su mokytoja Vaida Aukštkalniene.

Renginio metu mokiniai buvo supažindinti su pagrindiniais etiško bendravimo principais e. erdvėje. Vyko diskusija apie tai, kaip svarbu mokėti vertinti kitų nuomonę, gerbti skirtingus požiūrius, gebėti pagarbiai bendrauti bei etiškai išsakyti savo nuomonę interneto svetainėse, socialiniuose tinkuose, įvairiose e. bendravimo platformose. Vėliau penktokai, pasidalinę į komandas, atliko praktinę užduotį: pateiktus elgesio virtualioje erdvėje pavyzdžius skirstė į tinkamo ir netinkamo elgesio kategorijas.

Renginio pabaigoje dalijantis įspūdžiais, penktokai tvirtino suvokiantys, kad nederami ir neetiški veiksmai internete turi neigiamų pasekmių, o nukentėti galima ne tik atskleidus privačią informaciją, bet ir skelbiant įžeidžiančias žinutes, kurstant patyčias.

Bibliotekininkė Laima Norbutienė dėkoja 5 klasės mokiniams ir mokytojai Vaidai Aukštkalnienei už dalyvavimą akcijoje „Saugesnio interneto savaitė 2024“.

Laima Norbutienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Vilkyškių filialo bibliotekininkė

Nuotraukų autorės – Laima Norbutienė ir Vaida  Aukštkalnienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: