Skip to content Skip to footer

Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) atstovai

2020 m. spalio 3 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje viešėjo LRT laidų vedėjas, žurnalistas Ignas Krupavičius ir  LRT režisierius Rokas Makarevičius. Įgyvendinant LRT.lt portalo specialų projektą „Apkabink Lietuvą“, jie mažyčiu automobiliu keliauja po Lietuvą lankydami pasienyje esančius Lietuvos regionus ir rengdami specialiąsias laidas. Labai džiugu, kad šio projekto kūrybinė grupė „apkabino“ ir Pagėgius bei savo apsilankymu pagerbė Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenę.

Garbiems svečiams pristatyta bibliotekos istorija, veikla, fondai, erdvės. Aplankytos šiuo metu bibliotekoje eksponuojamos profesionalaus meno darbų bei literatūrinės, kraštotyrinės parodos. Ypač didelio svečių susidomėjimo sulaukė bibliotekoje įkurtas Vydūno kūrybos ir gyvenimo atskleidimui skirtas jo vardo ekspozicinis kambarys, Tilžės akto signataro Jono Vanagaičio vaikaičio Romo Šležo su žmona Birute Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai padovanotos savo ir savo tėvų – kapitono Albino ir Onos Šležų bei jaunesniojo leitenanto Juozo ir Valerijos Vaičjurgių asmeninės bibliotekos bei patiems mažiausiems bibliotekos skaitytojams skirta edukacinė-kūrybinė erdvė – stebuklų ir išminties kambarys „Suopio paunksmė“.

LRT atstovai išlydėti palinkėjus sėkmingos tolimesnės kelionės po šalį ir pakvietus dar ne kartą sugrįžti į Pagėgius bei apsilankyti Vydūno viešojoje bibliotekoje.

Sonata Nognienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Nuotraukos iš Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos archyvo.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: