Skip to content Skip to footer

Pagėgių bibliotekoje – interaktyvi pažintis su senovės Graikijos mokslo laimėjimais

Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kartu su Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešąja biblioteka ir Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešąja biblioteka vykdo projektą  „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“. Įgyvendinant šį projektą, organizuojamos „Multimedijos kodo“ veiklos „Mokausi interaktyviai“, kurių metu Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai veda muzikos, lietuvių bei anglų kalbų, gamtos, biologijos, istorijos ir kitų mokomųjų dalykų pamokas įvairių klasių moksleiviams.

Viena iš tokių suorganizuotų interaktyvių pamokų, pavadinimu „Senovės Graikijos mokslo laimėjimai“, prikaustė jaunųjų šio edukacinio renginio dalyvių dėmesį įdomiomis, laisvę vaizduotei bei išmonei teikiančiomis, spalvingomis nuotraukomis, piešiniais ir schemomis iliustruotomis užduotimis. Virtualios edukacijos metu vaikai mokėsi pažinti graikų kalbos kilmę bei žodyną, diskutavo apie išsilavinimo įgijimo būdus senovės Graikijoje, turėjo galimybę pasisemti žinių apie žymiausius graikų mokslininkus bei jų darbus, analizavo senovės Graikijos mokslo reikšmę žmonijos dabarčiai bei ateičiai.

Interaktyvaus užsiėmimo pabaigoje vietoj dešimtukų, visi „mokinukai“ gavo pilnas rieškučias gardžių saldainiukų. Tad būtų galima teigti, kad ši pamoka yra geriausias įrodymas, jog ne tik mokslo vaisiai, bet ir šaknys kartais būna saldžios….

Sonata Vitkutė

Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos

metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

{gallery}20160823NReng_Interaktyvi_pazintis{/gallery}

Nuotraukų autorė Asta Andrulienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: