Skip to content Skip to footer

Mickevičienė Laimutė (1960)

MICKEVIČIENĖ LAIMUTĖLaimutė Mickevičienė gimė 1960 m. spalio 20 d. Šilalės mieste. 1978 metais baigė Šilalės vidurinę mokyklą, įstojo ir baigė Vilniaus pedagoginį universitetą. 1999 m. jai suteikta lietuvių kalbos vyr. mokytojos kvalifikacinė kategorija. Lietuvos Respublikos švietimo ministerijos, Tautinių mažumų ir išeivijos departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės siuntimu buvo viena iš pirmųjų lietuvių kalbos mokytojų  skleidusių lietuvybę Karaliaučiaus krašte. Aštuonis metus dirbo Karaliaučiaus krašto Slavsko rajono Prochladnojės vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja. Už nuopelnus lietuvybės puoselėjimui Karaliaučiaus krašte buvo apdovanota Tautinių mažumų ir išeivijos departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės padėkos raštu. Nuo 2000 m. rugsėjo 13 d. dirba Pagėgių savivaldybės administracijos kalbos ir archyvo tvarkytoja.

Laimutės Mickevičienės mama Stanislava Zobielienė labai mėgo skaityti knygas. Tėvelis Bernardas Zobiela drožinėjo iš medžio įvairiausias skulptūras, kaukes ir kitus meno dirbinius.

2007 metais Laimutė Mickevičienė išleido savo pirmąją knygą vyresniojo mokyklinio amžiaus vaikams “Pasaulio klaidintojai”. Knygos tiražas – 1000 egzempliorių. Knyga “Pasaulio klaidintojai” susilaukė didelio populiarumo. Knygoje alegoriškai pavaizduotos įvairios blogybių apraiškos, jų kilmė ir išbujojimas, kai žmonės joms pasiduoda, bei blogio idėjų žlugimas, jei blogiui priešpastatomas gėris, atjauta, meilė. Tai, kad blogis įasmenintas velnių ir, beje, šiuolaikiškų pavidalu, knygai prideda papildomos religinės reikšmės. Įtaigiai atskleidžiamas žmogaus vaidmuo kovoje su blogiu. Perskaičiusių šią knygą ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų tikėjimas gali sustiprėti, subręsti. Knyga “Pasaulio klaidintojai” tarsi išaiškina Biblijos citatą „…Budėkite! Jūsų priešas velnias kaip riaumojantis liūtas slankioja aplinkui, tykodamas ką praryti“ (Naujasis testamentas. 1 Petro 5.8).

 

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: