Skip to content Skip to footer

2022 m. lapkričio 17 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje šurmuliavo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos trečiokai, kuriuos atlydėjo mokytoja Aušra Majoravičienė. Bibliotekon jie atvyko pirmą kartą išbandyti Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos sukurtą didelio formato kraštotyrinį-edukacinį žaidimą „Mažosios Lietuvos širdy: kelionė po Pagėgių kraštą“.

Šis žaidimas skirtas mokyklinio amžiaus vaikams ir jis yra puiki mokomoji bei pažintinė priemonė, padedanti vaikams vaizdingai gilinti istorijos, geografijos bei kultūros žinias apie Pagėgių savivaldybę, joje savo pėdas įmynusius žymius raštijos veikėjus ir šioje teritorijoje esančius lankytinus kultūros bei gamtos objektus. Susiskirstę į komandas, vaikai, lipdami pėdutėmis ant žaidimo, stengėsi įveikti 100-o langelių žaidimą.

Renginio metu nestigo vaikų energijos, šypsenų, pergalės šūkių bei geros nuotaikos kupino komandinio darbo. Pasipildę savo žinių bagažą, mažieji smalsučiai dėkojo ir džiugiai krykštaudami išreiškė norą į biblioteką sugrįžti vėl, ir vėl, ir vėl…

Liudmila Fetingienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: